Připojte se k nám na Facebook
Elysium hotel

Elysium hotel

****

Poloha hotelu: Hotel leží v oblasti Seminyak, je zasazený do krásné zahrady, cca 5 min. od písečné pláže, v dosahu pěší chůze od restaurací a barů a cca 20 min. od letiště, zdarma shuttle bus ze Seminyaku do Kuty.

Vybavení hotelu: Recepce 24 hodin, lobby, restaurace, bary, konferenční prostory, připojení na internet ve veřejných prostorách hotelu, trezor na recepci, bazén, SPA centrum, obchod se suvenýry, půjčovna aut.

Vybavení pokojů: Villa s jednou ložnicí - klimatizace, kabelová LCD TV, trezor, minibar, kávovar, vysoušeč vlasů, obývací místnost, zdarma wi - fi připojení na internet, telefon, DVD a CD přehrávač, vlastní soc. zařízení, každá villa má svůj vlastní bazén o velikosti 8x3 metry s terasou a lehátky. Villa se dvěmi ložnicemi za příplatek má navíc vlastní bazén o velikosti 14x4 m s terasou a lehátky, jacuzzi v ložnici, kuchyňku, lednici na víno, plasmovou TV v obývací místnosti a v obou ložnicích.

Stravování: Snídaně formou švédských stolů, ala carte restaurace.

Sport a zábava: Fitness (100 m od hotelu), SPA centrum, tenisové kurty.

Cena od 58 990,- Kč

V ceně je zahrnuto: letecká doprava Praha – Bali – Praha včetně letištních, bezpečnostních a palivových tax, 7 x ubytování v hotelu se snídaní, transfer letiště - hotel a zpět, pojištění proti úpadku. Cena je uvedena na osobu ve dvoulůžkovém pokoji. Doba zájezdu 10 dní.

Samostatná osoba ve dvoulůžkovém pokoji platí 20% z ceny zájezdů navíc

Poptávka